Loading

mersin Oto Servisler

CarrinGO MESAK Oto Servis

Barbaros Mahallesi Sait Polat Bulvarı No: 11/2 A Tarsus/Mersin

Randevu Al

CarrinGO Ascar Oto Servis

Kurdalı Mahallesi Hüseyin Okan Mezarcı Bulvarı No: 247 B Toroslar/Mersin

Randevu Al

MERSİN  OTO SERVİS

Carringo Mersin Oto Servisler, tam anlamıyla; otomobil sahibi bir müşterinin “oto servis nasıl olmalı?” sorusuna vermiş olabileceği cevaplar üzerine Carringo Merkezleri tarafından kurumsal yapıya uygun bir şekilde tasarlanmış; bu ilkelere göre denetimleri gerçekleştirilmiş servislerdir.

Mersin'de oto servis hizmeti almak istiyorsanız, yukarıda listelenen Mersin oto servislerimizden size en yakın olanını gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve aracınızı kurumsal ellere gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Mersin oto servis süreçlerine, ister online randevu ile isterseniz 0850 360 07 05 Carringo Kurumsal İletişim Numarasından randevu alarak hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Mersin'de araç bakımı yaptırmak istiyorsanız, Carringo kurumsal uzman kadrosuna güvenerek, kurumsallığı ve konforu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Mersin Oto Servis Fiyatları

Mersin Oto Servis Fiyatları, aracınızın marka – modeline, KM bilgisine ve alacağınız hizmet türüne göre değişiklik gösterecektir. 0850 360 07 05 numaralı Kurumsal Carringo Hattını arayarak ya da Carringo Online Randevu linkine tıklayarak daha detaylı bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Mersin Oto Servis Hizmetleri

Carringo Mersin Oto Servislerinde, otomobilinizin bakımı ve servisi için farklı türdeki ihtiyaçlarınıza çözümlerinizi gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz. Otomobilinizin ömrünü daha uzun kılmak için, bakım, akü kontrolü ve değişimi, yağ değişimi, elektrik ve klima sistemi bakımı gibi konuları kesinlikle atlamamalı ve bu bakım zamanları geldiğinde Carringo Servisler’e uğramalısınız. Her alanda ihtiyacınıza uygun hizmetlerden, en uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz. Hem Özel Hizmet almak, hem kendinizi ve aracınızı güvende hissetmek istiyorsanız, Carringo Servisler doğru adres!

“Özel Hizmet, Güvende Hisset”

Carringo Servis

İletişim

0850 360 07 05

info@carringoservis.com

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Türeli Batı Park AVM No: 354/C11, İstanbul Yolu, 06370 Yenimahalle/Ankara