Aksesuar Hizmetleri - Carringo Servis
Loading

“Özel Hizmet, Güvende Hisset”

cropped carringo mavi turuncuyeni

"Özel Hizmet, Güvende Hisset"

İletişim

+90(850) 360 07 05

[email protected]

Söğütözü Mah. 2177.Cad. Via Twins Plaza 10-B / 64 Çankaya/ Ankara

Aksesuar Hizmetleri

services details 1services details 7services details 2services details 3services details 4services details 5
services details 1services details 7services details 2services details 3services details 4services details 5

OTO AKSESUAR HİZMETLERİ

Oto aksesuar hizmetleri veren oto servisler araştırıldığında karşınıza bir çok oto servis çıksa da kurumsal bir servisten bu hizmeti almak aracınızın konforu ve geleceği için çok önemlidir. Carringoservis bayilerine göz atmak en iyisi olacaktır!

Oto aksesuar, otomobil vb. enstrümanların tümünde ortak olarak kullanılan, araçların konfor, güvenlik, dış ve iç görüntüsünü daha üst seviyelere taşıyan tüm ürünlerdir. Araç için kullanılan otomobil aksesuarları araç içi oto aksesuar ve araç dışı oto aksesuar olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır.

Araç içi oto aksesuarlar, araçların iç kısımlarında meydana getirilen güncelleme ve tasarımsal ürünlerdir. Torpido şeritleri, direksiyon kılıfları, telefon ve tablet tutacakları, dikiz ayna süsleri, torpido halıları vb. Tüm iç aksesuarlar, araç içi oto aksesuar kategorisine girer.

Araç dışı oto aksesuar ürünleri için örnek vermek gerekirse, tampon ekleri, difüzör, far ampülleri, krom şeritler, cam filmleri vb. araç dışı aksesuar ürünleri verilebilir. Araç içi aksesuarlar direk monte edildiği şeklinde, araç dışı birçok aksesuar da sıradan şekilde monte edilebilmektedir. Lastik kategorisinde yer edinen jant kapağı çeşitleri, bijon kapakları, jant göbeği kapak etiketleri çok rahat şekilde uygulanabilen oto aksesuar ürünlerindendir.